תמונה: depositphotos

 

מי מאתנו לא שמע את המשפט "חייך והעולם יחייך אליך חזרה"?

שירה, בת 45,  נשואה ואם לשלושה מתל אביב, מנהלת לקוחות בחברה מסחרית ידועה, מספרת בגילוי לב על התחושות שלה: "אני חיה חיים אינטנסיביים מאד. כמו כל אישה בגילי אני רוצה גם וגם –  להחזיק בקריירה מספקת, להיות אמא נוכחת ומשמעותית עבור ילדיי, להיות בת זוג תומכת ופרטנרית סוערת לחיים. לצד זאת, אני משקיעה במראה החיצוני שלי. מבקרת במספרה אחת לשבועיים, קוסמטיקאית אחת לחודש ומקפידה על אימון כושר פעמיים בשבוע. המוטו שתמיד ליווה אותי הוא שצחוק בריא וחיוך אמיתי מזינים את הנפש יותר מכל. ולמרות זאת, מאז שאני זוכרת את עצמי אני מחייכת בחצי פה, כשאני צוחקת אני נוהגת להסתיר את הפה מתוך מבוכה. לצערי למרות שאני גם וגם – דוגמנית שיניים אני לא".

שירה לא לבד, אנשים רבים הזקוקים ליישור שיניים נוטים לחשוב כי מה שלא קרה בשנות נעוריהם כבר לא יקרה והם בוחרים להצניע את החיוך, פעולה כל כך טבעית, ואף להסתיר את החיוך עם היד, בשל מבוכה אסתטית.

אין סימן טוב יותר להצלחה, אושר ורווחה כלכלית כמו חיוך רחב ושיניים ישרות ולבנות. עובדה זו דיה כדי לעורר מוטיבציה לתיקון פגמים באזור הפה.

זה לא מאוחר להתחיל לחייך בעזרת Invisalign

נשות אירופה הבינו מזמן שאת מה שהטבע והגנטיקה לא נתנו להן הן ישיגו לבד. ברחבי אירופה כבר שנים עושים שימוש בטכנולוגיה החדשנית Invisalign (אינויזליין) בתהליך יישור שיניים למבוגרים.

בעזרת תכנון ממוחשב תלת מימדי מדוייק מותאמות למטופל קשתיות שקופות המאפשרות תהליך יישור שיניים בצורה דיסקרטית וסמויה מן העין.

הכירו את ד"ר מיכאל טולצ'ינסקי

תוך מספר פגישות עם ד"ר טולצ'ינסקי  ניתן לקבל את החיוך המושלם. ד"ר טולצ'ינסקי הינו רופא מומחה ליישור שיניים ולסתות, אורתודונט בעל רישיון מומחה מטעם משרד הבריאות ובעל ניסיון רב בטיפולים אורתודונטים, מכל הסוגים ובכל הגילאים.

במרפאתו של ד"ר טולצ'ינסקי המטופלים זוכים בטיפול אמין ומקצועי משלב האבחנה ועד סיום הטיפול.

מתחילים לחייך

יישור שיניים אינו משפיע רק על החיוך שלנו אלא על כל תחומי החיים. הביטחון העצמי שמושפע מחיוך קורן, משפיע על כל ההתקשרות שלנו עם הסביבה. חיוך מלא ביטחון ישפיע באופן חיובי על חיינו – החל מראיון עבודה או פגישה עסקית ועד ילדנו שילמדו את כוחו של החיוך בחיינו.

מחקרים מראים כי אדם מבוגר מחייך כ-20 פעמים ביום. החיוך מהווה כרטיס ביקור בכל מפגש ראשוני, מהווה ביטוי לתחושות, רגשות ומצב הרוח שלנו, משרה רוגע ומגביר את תחושת הביטחון העצמי וחשוב מכל – בקלות יכול להתפתח לצחוק מתגלגל.

ומה עם הילדים?

אז שירה כבר מתחילה לחייך, אבל האם ילדיה יאלצו להמתין לבגרותם כדי להתחיל להנות מטכנולוגיה זו? ממש לא! Invisalign התאימו את יישור השיניים גם לילדים, כולל שינוי בעמדת הלסתות, דבר אופייני מאוד לליקויי סגר בילדים. אבל על כך נרחיב בכתבה הבאה בנושא.