תמונה: depositphotos

שם המחבר: מערכת

לימוד לוח הכפל

לימוד חשבון יכול להיות משוכה לא קלה עבור ילדים, החל מהפעם הראשונה בה הם נחשפים למקצוע בכיתה א׳.
הכל חדש, ההתרגשות גדולה, והילד יכול בקלות להתבלבל ולמצוא את עצמו בפער גדול מבחינת הבנת החומר, מה שכיום מצריך להתכונן ליום הראשון מבעוד מועד.
דבר נוסף שמטריד הורים הוא תרגול החומר. הרי כולנו יודעים שחשבון חייבים לתרגל, אחרת החומר נשכח וגורר פער גדול בין החומר הנלמד לחומר שהילד יודע, ומכאן הדרך להוצאות כבדות על מורים פרטיים מהירה במיוחד.

playmath  היא פלטפורמה דיגיטלית מיוחדת שכל יעודה הוא לימוד מתמטיקה עבור ילדים בגילאי בית ספר יסודי, שמספקת לימוד אפקטיבי ומהנה ומכסה את כל הנדרש כדי ללמוד את לוח הכפל

החזון שלנו  הוא לאפשר לכל ילדה וילד להצליח במתמטיקה- פשוט בגלל שהם יכולים! האפליקציה בונה לילד את הבטחון העצמי בעזרת חיזוקים, צבעים שמחים, תגמולים וטכניקות מוכחות שעובדות כל פעם מחדש. על פי נתון, 90% מההצלחה או הכישלון של ילד תלויים בהרגשת היכולת שלו, והשנים הראשונות הן אלו שיעצבו את תחושותיו לגבי יכולתו להצליח.
הפלטפורמה בנויה כך שכל ילד יתקדם בקצב המתאים במיוחד בשבילו, שכן אפשר תמיד לחזור אחורה על החומר שנלמד ולתרגל שוב.

האפליקציה המובילה של playmath מתמחה בלימוד לוח הכפל. לוח הכפל  נלמד בכיתה ב וזו המשוכה הראשונה של הילדים בלימודי המתמטיקה. האפליקציה אשר פותחה ב 4 שפות כבר הורדה בכל מדינות העולם ומספקת חווית לימוד מחזקת ומועילה. ילד/ ילדה אשר יתרגלו במשך שבועיים לפחות כמידי יום במשחק לוח הכפל יצליחו ללמוד את לוח הכפל בעל פה

הכנסו לכאן להתנסות בלוח הכפל.