תמונה: depositphotos

הרשת גועשת: בחורה בת 25 מרחובות ירדה 18 ק"ג בחודשיים, לא תאמינו איך!

אדל, מרחובות, השיגה את מה שרובנו חולמים עליו. לאחר אין ספור ניסיונות כושלים, היא הצליחה להשיל רבע ממשקל גופה בפחות מ-60 יום, בעזרת תוסף תזונה טבעי. "סוף סוף התחלתי להרגיש בנוח עם עצמי ולא להתבייש בכל מה שאני עושה"

"אם אני הצלחתי, כל אחת יכולה"

נתקלנו באדל לראשונה בפוסט שהעלתה, על כך שירדה 18 קילוגרמים תוך חודשיים, בעזרת תוסף תזונה טבעי. הפוסט הפך במהרה לויראלי וגרר שלל תגובות ושיתופים ברשתות החברתיות. בעקבות כך החלטנו לדבר עם אדל ולשמוע את הטיפים שלה לירידה במשקל.

"לא דמיינתי שהסיפור שלי ייצור כזה באזז" אומרת אדל. "הכל התחיל מפוסט קצר עם תמונה שלי בים, כנראה שאנשים היו בהלם מכמה שרזיתי. קיבלתי מלא תגובות מאנשים ובעיקר שאלות על איך עשיתי את זה, מאד התרגשתי ולא ידעתי איך לענות לכולם, אז פשוט החלטתי לצלם וידאו קצר בו אני מתארת את החוויה שלי".

"מאז ומתמיד היתה לי בעיית משקל", אומרת אדל. "כל הזמן חייתי בתחושה שמסתכלים עליי ושופטים אותי. הביטחון שלי היה רעוע והיה לי קשה להסתכל על עצמי בראי. הרגשתי שהמשקל שלי מפריע לי להגיע למטרות שהצבתי לעצמי ומונע ממני להתקדם בחיים, כבר הייתי קרובה לאבד תקווה. ניסיתי כלכך הרבה שיטות הרזיה, אך שום דבר לא באמת עזר. בסופו של דבר לא משנה איזו דיאטה זו היתה, אחרי שבוע הרגשתי שהגוף שלי מתרגל לזה והייתי חוזרת לאכול את אותן הכמויות".

"לפני כמה חודשים נתקלתי בחברה שלא ראיתי הרבה זמן ונדהמתי לראות כמה היא רזתה. לאחר תחקור קצר היא סיפרה לי שהיא עשתה את זה בזכות מוצר חדש בשם גרין סלים.

השינוי שהיא עברה היה מטורף, והיא דיברה על החוויה בצורה מאוד חיובית, אז החלטתי לנסות גם"

מה זה גרין סלים ואיך זה עובד ?

גרין סלים, הוא המוביל בקטגוריות המוצרים החדשים שהתפתחו בעקבות גילויים של אותם צמחים מהמזרח. היחודיות של היא בפיתוח כמוסה היוצרת סינרגיה בין שלשה מהצמחים הבולטים בתחום: קונג'אק, פולי קפה ירוק וגואר-גאם. השפעתם על גופנו מתבטאת בהענקת תחושת שובע מתמשכת, סיוע בזירוז חילוף החומרים הפחתת החשק לפחמימות ומתוקים.

"הפעם זה הרגיש לי שונה. שבוע אחרי שהתחלתי עם גרין סלים, וכבר הבחנתי שאני מצליחה לשלוט באכילה שלי" אומרת אדל. "נדהמתי מההרגשה, בפעם הראשונה בחיי הרגשתי שאני יכולה לסיים ארוחה מבלי לחסל את כל מה שיש בצלחת. ככל שהזמן עבר הרגשתי יותר בטוחה בעצמי והאמנתי, שהפעם אני מסוגלת לעשות את זה".

מה המלצתך לאנשים שרוצים להרזות ?

הדבר הראשון והכי חשוב, הוא להאמין בעצמך. אף פעם לא מאוחר לעשות את השינוי, אם אני עברתי את זה, כל אחת יכולה" מסכמת אדל. "אני לא יודעת אם זה היה גרין סלים או הרצון להוכיח שאני יכולה, אני חושבת שזה שילוב של שניהם. אבל בפעם הראשונה בחיי הרגשתי שהשליטה בידיים שלי.

ציינו לעצמכם ניצחונות קטנים, כל קילו שיורדים זה הישג ואין להקל בזה ראש. יש מהמורות בדרך, זה בטוח, אבל חשוב שתדעו שאתם יכולים לנצח אותן". מאוד חשוב גם להקפיד לשתות הרבה מים במהלך היום ולאכול כל שעתיים שלוש, אם זה פרי, ירק או איזה חטיף בריאות – אל תגיעו למצב שאתם ממש רעבים.