תמונה: depositphotos

 

ישנם נתונים המראים כי למעלה מ 25% מאוכלוסיית הטסים פוחדים לטוס.  אחוזים מסך הפוחדים לטוס  נמנעים מטיסה.  כולכם בוודאי מבינים את ההשפעה של פחד טיסה על איכות החיים , על המשפחה , זוגיות ועסקים.

קברניט מיקי כ"ץ  מנחה את סמינר טיסה ללא פחד  אותו הוא מעביר בקביעות מידי חודש למעלה מ 20 שנה.

הסמינר פרי מחקר של קברניט מיקי כ"ץ. מתוך הכרות עם התחום ועם כל השיטות הקיימות היום בעולם לטיפול בפחד טיסה, בנה מיקי מודל התנהגותי קוגניטיבי המתייחס לבעיה כאן ועכשיו תוך מבט לעתיד ולא לעבר. .

הסמינר מספק כלים מעשיים  להתמודדות עם פחד הטיסה ומאפשר תהליך של שיפור מתמיד מטיסה לטיסה. תכנית הסמינר היא ייחודית ובלעדית ומלבד ישראל מועבר הסמינר גם בחו"ל.  הסמינר מועבר במסגרת קבוצתית כשאחרי  הסמינר נהנים המשתתפים מליווי ותמיכה אישית של מיקי בהתאם לצורך*.

מומלץ לעבור את הסמינר לקראת טיסה מתוכננת בטווח של לא יותר מ 3-6 שבועות. אין כל מניעה לעבור את הסמינר בטווח של פחות מ 3 שבועות. בכל מקרה מומלץ להקדים את ההרשמה ולא להמתין לרגע האחרון!

*בתיאום מראש בלבד, למשתתפי הסמינר.

סמינר טיסה ללא פחד מתקיים ברציפות משנת 1995 בארץ ובחו"ל ומתבסס על מחקר של שנים שערך הקב' כ"ץ בתחום חרדת הטיסה.הסמינר מיועד גם לאלה הסובלים ממקומות סגורים. הסמינר מועבר באופן קבוע במלון דניאל בהרצליה ומרוכז כולו ביום אחד מהשעה 09.00 בבוקר ועד השעה 18.00 בערב

 

לפרטים והרשמה