תמונה: depositphotos

 

עם בוא החורף כולנו מתחבטים בשאלה מה כיצד נקבל מים חמים ללא הפסקה למקלחת ולכיור, ומה השיטה החסכונית והמהירה ביותר לאספקת מים חמים ללא הפסקה. אז הלכנו לברר ולבדוק את הנתונים ולעזור לכל המתחבטים בשאלה מה עדיף – חימום מים בחשמל ? או בגז ?
ישנם בשוק מספר פתרונות מקובלים לחימום מים . המוכר שבהם דוד חשמל (בוילר), דוד שמש סולרי, חימום מים מהיר חשמלי וחימום מהיר בגז.

חימום בדוד חשמל או דוד שמש (בימים בהם אין מספיק שמש) הוא פיתרון יקר ואינו מבטיח מים חמים ללא הפסקה.

אטמור החברה המובילה בחימום מים מהיר על חשמל, מייצרת פתרונות מים חמים ללא הפסקה לבתים ולעסקים למעלה מ 20 שנה ומוכרת את מוצריה בישראל וברחבי העולם.
לחברת אטמור מספר פתרונות לחימום מים. פתרונות לחימום מים עבור כל הבית, פתרונות למקלחת ופתרונות נקודתיים לכיור. לאחר התקנה פשוטה ולא יקרה ניתן להנות ממים חמים ללא הגבלה. המערכת של אטמור תחמם עבורכם רק את כמות המים הנדרשת ללא הפסקה וכאן מדובר ביתרון גדול. המערכת לחימום מים לכל הבית "אטמור בוסטר" היא תוספת אידיאלית לדוד השמש. המערכת מזהה ירידה בטמפרטורת המים, עם זיהוי הירידה בטמפרטורת המים המערכת מתחילה לפעול ומחממת את המים באופן מיידי בעזרת הטכנולוגיה של אטמור.
ניתן כמובן להתקין מכשיר לחימום מים למקלחת בלבד או לכיור בלבד. התקנה זו מתבצעת בסמוך למקלחת או לכיור גם בבתים פרטיים וגם בעסקים. מוצרי חברת אטמור עומדים בתקנים ישראליים ובינלאומים והם נחשבים בטוחים ביותר וחסכוניים ביותר .
אז מה יותר זול ?
חימום מים בחשמל או בגז – מקובל לחשוב שגז זול יותר מחשמל אך לא כך במדינת ישראל, שכן הגז המסופק לבתים הוא גז בוטן, ולא גז טבעי, ועלותו גבוהה בהרבה מעלות השימוש בחשמל.

בדקנו עלויות ומצאנו כי :
התקנת מערכת של אטמור פשוטה ואינה דורשת תשתית בניגוד למערכת חימום בגז הדורשת התקנת תשתית מתאימה ( בבתי דירות בהם אין תשתית כזו לא קיימת אפשרות התקנה) על פי הנתונים עלות השימוש באטמור נמוכה בהרבה מעלות שימוש בגז.
לדוגמא: חימום מים לחודש ימים למשפחה ממוצעת (2 מבוגרים + 2 ילדים) למקלחת לאדם ביום
עלות שימוש באטמור תהיה לערך כ – 150 ש"ח לחודש
עלות שימוש בגז ₪ תהיה לערך כ – 600 ש"ח לחודש

יתרונות נוספים למערכת אטמור לחימום מים חמים:

• אין חשש מדליפות וריחות לא נעימים
• המכשיר לא דורש איוורור
• מכשיר חימום המים הינו בטיחותי ואינו מסוכן
• התקנה פשוטה מהירה
• עלות התקנה נמוכה יותר ביחס למערכות מתחרות

לפרטים נוספים >>